Opis

Czym jest emode?

To narzędzie do obsługi pracy przez internet oraz kontaktu z klientem.
Zawiera intuicyjne narzędzia do gromadzenia i przetwarzania informacji oraz prowadzenie interakcji z użytkownikami.

Dla kogo?

Dla wszelkich podmiotów mających kontakt z klientem indywidualnym lub firmowym - dostępne jest w trzech specjalistycznych wersjach: emode serwis, emode CRM, emode terminarz. Pełni rolę zarówno użytkową jak i prezentacyjną - nowoczesne technologie w kontaktach z klientami podnoszą prestiż firmy.

E-faktura

System spełnia ustawowe wymogi związane z integralnością przechowywania i udostępniania e-faktury, posiada również tryb dostępu do dokumentów dla biur rachunkowych

Funkcjonalność

System posiada funkcje, które są obecnie najnowszym standardem w komunikacji internetowej min. załączanie i przesyłanie zdjęć metodą drag&drop, wygodne edytory tekstu on-line.

Instalacja

Instalacja odbywa się na standardowym serwerze www z obsługą PHP i MySQL, hosting można zakupić u wielu dostawców - jeżeli posiadasz własną stronę www taki serwer jest już w Twoim posiadaniu

Urządzenia

Aplikacja jest dostępna z poziomu przeglądarki internetowej zarówno dla komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych - tabletów i telefonów komórkowych, zastosowanie układu responsywnego zapewnie wygodne i optymalne wyświetlanie dla różnych rodzielczości i wielkości ekranów urządzeń.

Technologia

emode wykorzystuje najnowsze technologie z branży IT, dzięki czemu zapewnia długotrwałą prace bez konieczności aktualizacji oprogramowania - modułowa budowa ułatwia wprowadzanie zmian i rozszerzanie funkcjonalności
Zastosowanie rozwiązań Ajax podnosi komfort i wygodę użytkowania oraz zwiększa szybkość działania.
Wykorzystane technologie to PHP7, Laravel, MySQl, HTML5, Ajax, JQuery, OctoberCMS

Bezpieczeństwo

emode opiera się nowoczesnym narzędziu Laravel - które zapewnia maksymalną ochronę przed nieporządaną ingerencją z zewnątrz - wraz zastosowaniem certyfikatów SSL, tworzy bezpieczną i stabilną aplikację internetową.
Ponadto są dostępne opcje tworzenia kopii zapasowych, zarówno metodą automatyczną jak i ręczną.

Licencja

emode jest sprzedawny na korzystnej dla odbiorcy licencji - nabywca ma pełny dostęp do kodów źródłowych oraz prawo do dowolnych zmian w ramach nabytej wersji systemu.

Rozszerzenie

Możliwe jest rozszerzenie systemu o indywidulane rozwiązania na życzenie klienta.zobacz demo »

Wersja Emode Serwis
login: admin
hasło: admin

× strona główna opis galeria cennik kontakt